Львівських учнів запрошують на навчання у болгарську школу

13:17 14 Квітня 2019

Львівських учнів запрошують на навчання у болгарську школу

Фото: Leopolis.news

Розпочинається запис усіх бажаючих вивчати болгарську мову в недільній школі, що працює у приміщенні Почесного Консульства Республіки Болгарія у Львові.

Про це журналісту Leopolis.news повідомили організатори недільної школи. Вона розпочала свою роботу два роки тому. Урочисте відкриття відбулосья в межах відзначення національного свята – 140-річчя звільнення Болгарії від Османського ярма.

У львівській недільній болгарській школі діти вивчають болгарську мову та літературу, а також знайомляться з її культурою, традиціями, музикою і танцями.

Заняття проводять висококваліфіковані викладачі-болгаристи, хореографи та музичні керівники. Учні школи беруть участь у заходах, організованих Львівським товариством болгарської культури імені Івана Вазова, зокрема,  у фестивалі «Балканські барви», святкуваннях Різдва, Великодня, днях слов’янської писемності та культури, а також у форумах національно-культурних товариств Львівщини.

У недільній школі оголошується набір дітей від 7 років у перший клас на 2019/2020 навчальний рік. Запис бажаючих здійснюватиметься у п’ятницю, 19 квітня, з 17.00 до 18.30 у приміщенні Почесного консульства Республіки Болгарія по вул. С. Крушельницької, 2 (знаходиться в парку культури ім. Івана Франка). Контактний телефон: 067-970-74-11.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин