Львівський медуніверситет отримав відзнаки на міжнародній виставці «сучасні заклади освіти – 2019»

17:31 19 Березня 2019

Львівський медуніверситет отримав відзнаки на міжнародній виставці «сучасні заклади освіти – 2019»

14-16 березня 2019 року у Києві відбулися головні події освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Організатором цього престижного освітянського заходу є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, інформує відділ комунікації і промоції університету.

У роботі заходу взяли участь 750 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу, зокрема зі Словаччини, Польщі, Канада, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови, Ізраїлю та Румунії.

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького було удостоєно почесних відзнак – Гран-прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Золотої медалі в номінації «Впровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів» за наукову працю «Мобільний додаток “Тест сумісності лікарських засобів” – інноваційна освітня технологія в закладах вищої медичної освіти України» (автори – професор Андрій Зіменковський, доцент Тарас Гутор, асистент Наталя Заремба). Наш Університет отримав також Диплом за активну участь у реформуванні національної системи освіти та Сертифікат якості наукових публікацій.

Почесною грамотою виставки нагороджено ректора ЛНМУ імені Данила Галицького, академіка НАМН України, професора Бориса Зіменковського – за вагомі досягнення в реформуванні національної системи освіти.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Під час виставки пройшли науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучинги, дискусійні панелі, тренінги за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних закладів освіти, міжнародних представництв, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин