Львівський радіоремонтний завод уже освоїв ремонт 27-ми видів техніки ППО (ФОТО)

14:57 20 Березня 2019

Львівський радіоремонтний завод уже освоїв ремонт 27-ми видів техніки ППО (ФОТО)

Фото: Укроборонпром

ДП «Львівський радіоремонтний завод» освоїло ремонт 27 видів техніки ППО. Зокрема, на Херсонщині пройшли випробування ЗРК БМ9К33 «Тор».

Про це повідомляє офіційний сайт Укроборонпрому.

Нещодавно на державному випробувальному полігоні «Ягорлик», що на Херсонщині, успішно завершився черговий етап випробувань зенітного ракетного комплексу БМ9К330 «Тор», який був відновлений силами ДП «Львівський радіоремонтний завод».

Цей ЗРК призначений для захисту важливих об’єктів та ешелонів сухопутних військ. Він здатен знищувати, на відстані понад 12 км, літаки та вертольоти противника, а також протирадіолокаційні та крилаті ракети. Однією з особливостей цього ЗРК є можливість його роботи в автономному режимі, під час якого «Тор» самостійно знищує повітряні цілі противника.

Окрім того, львівське підприємство перейшло до самостійного виготовлення антен для радіолокаційних станцій та освоїло випуск редукторів до них. А також проводить ремонт ЗРК С-125, що стоять на озброєнні українського війська.

У такому стані надходять пускові установки С-125 на підприємство для ремонту.

А такими пускові установки С-125 виходять із цехів заводу.

Зазначимо, що у 2018 році ДП «Львівський радіоремонтний завод» випустив продукції на 143 млн грн, сплативши до бюджету всіх рівнів 14,8 млн грн. Водночас середня зарплата на підприємстві за минулий рік склала 10,7 тис. грн, перевищивши показник 2017 року на 51%.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин