Ляшко скоїв кримінальне порушення під час голосування на виборах (ВІДЕО)

12:05 31 Березня 2019

Ляшко скоїв кримінальне порушення під час голосування на виборах (ВІДЕО)

Фото: принтскрин відео

Під час голосування на одній з дільниць кандидат на посаду Президента України Олег Ляшко продемонстрував в присутності телекамер та виборців бюлетень із результатами свого волевиявлення, що є порушенням закону про вибори глави держави, а також статті Кримінального кодексу.

Про це повідомили в Комітеті виборців України.

Відеозапис волевиявлення Олега Ляшка розміщено на його сторінці у Facebook з таким коментарем: «Сьогодні у нас є унікальний шанс все змінити. Голосуємо з Росита Ляшко, щоб було менше свиней при владі!»

Сьогодні у нас є унікальний шанс все змінити. Голосуємо з Росита Ляшко, щоб було менше свиней при владі!

Gepostet von Олег Ляшко am Samstag, 30. März 2019

Вийшовши з кабінки для голосування, Ляшко розгорнув бюлетень і показав його присутнім. Як зазначають у Комітеті виборців України, відповідно до ст. 7 Закону «Про вибори Президента України», голосування на виборах Президента України є таємним.

«Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців в кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування», – наголошують у КВУ.

Окрім того, відповідальність за порушення таємниці голосування передбачено Кримінальним кодексом України.

«Відповідно до статті 159 (порушення таємниці голосування) Кримінального Кодексу України: 1. Умисне порушення таємниці голосування під час проведення виборів або референдуму, що виявилося у розголошенні змісту волевиявлення громадянина, який взяв участь у виборах або референдумі, карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років», – йдеться в повідомленні.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин