Людей Портнова і Фукса знайшли у фінзвіті Зеленського

10:57 29 Березня 2019

Людей Портнова і Фукса знайшли у фінзвіті Зеленського

У фінзвіті Зеленського «знайшлися» люди Портнова і Фукса /Bihus.info/

У переліку осіб, які профінансували передвиборний фонд кандидата в Президенти Володимира Зеленського є люди з оточення бізнесмена Павла Фукса та колишнього заступника голови Адміністрації Президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова.

Інформація розміщена у фінансовому звіті кандидата на сайті НАЗК, інформує Bihus.info.

Зокрема, два платежі по 125 000 гривень на користь Володимира Зеленського зробив Ігор Мендограло. Він є підписантом фірми «Австро-Угорська лізингова компанія», що раніше називалася «Укррослізинг». В січні 2017-го компанія відсудила у «Київського метрополітену» майже 2 мільярди гривень – за частково неоплачену поставку вагоні метро. Власником «Укррослізингу» значився бізнесмен Павло Фукс, який, найвірогідніше, і заробив на «борговій» історії. Згодом компанія змінила назву та власника.

100 000 гривень на рахунок передвиборчого фонду Зеленського “закинув” Євген Веничук. ЗМІ пов’язують його з оточенням нардепа Сергія Льовочкіна та юриста Андрія Портнова. Веничук фігурував у компанії “Центр фінансового лізингу”, яка намагалася відсудити у “Укргазвидобування” 1.3 мільярди гривень за непоставлені компресори у 2017 році. У “Центрі фінансового лізингу” журналісти “Наших грошей” знайшли одночасно як слід Андрія Портнова, так і вищезгаданого бізнесмена Павла Фукса.

Загалом на рахунки Володимира Зеленського, відповідно до звіту, надійшло понад 100 мільйонів гривень. Внески робили як Зеленським особисто, так і рядом фізичних та юридичних осіб.

Bihus.info

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин