Майже 80% львів’ян уже підписали декларацію із сімейним лікарем

13:30 9 Квітня 2019

Майже 80% львів’ян уже підписали декларацію із сімейним лікарем

Фото: rivne.media

Львів’ян закликають підписати угоди із сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, щоб не виникало проблем під час звернення до лікаря.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

«У Львові на сьогодні підписано понад 600 тисяч декларацій, що становить майже 80% приписного населення. І в тих мешканців, які не підписали декларацій, можуть виникнути проблеми при зверненні до лікаря, адже електронний рецепт виписується тільки в тому разі, якщо пацієнт підписав декларацію. Також першочергово лікарі прийматимуть тих пацієнтів, які підписали декларації. Також декларація є гарантією на безкоштовне отримання мінімального пакету послуг», – розповів начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

За його словами, лікар не має права відмовити в наданні допомоги, тому невідкладну допомогу надаватимуть за будь-яких обставин усім безвідмовно. Але якщо пацієнт, який не підписав декларацію, захоче звернутися планово й отримати довідку в басейн, довідку при влаштуванні на роботу, або ж перевірити артеріальний тиск чи отримати консультацію, то в нього виникнуть труднощі.

«Тому вкотре наполегливо просимо усіх наших мешканців, які не підписали декларацію, – зробити це, щоб у майбутньому у вас не виникало проблем під час звернення до лікаря, та лікар зміг отримати кошти за ваше лікування», – закликає Володимир Зуб.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин