Малозабезпечені та безпритульні львів’яни відзначать Різдво за святковим обідом

11:18 7 Січня 2017

Малозабезпечені та безпритульні львів’яни відзначать Різдво за святковим обідом

Фото: m.day.kyiv.ua

На Різдво Христове, 7 січня, безпритульні та малозабезпечені люди зможуть покуштувати різдвяних страв за святковим Різдвяним обідом. О 15:00 у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175) цьогоріч за різдвяні столи сядуть близько 300 потребуючих.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Храм Покрови Пресвятої Богородиці та Міжнародна Мирянська спільнота Святого Егідія вже вдев’яте організовують різдвяний обід для незахищених верств суспільства з метою створити для них справжнє свято у день Різдва.

«Щороку у понад 75 країнах світу накривають святкові столи для людей, які часто є забуті, викинені на периферії своїх міст і на периферії людського серця. Але так, як Ісус народився як бездомний і біженець, ми хочемо пережити це Різдво, будучи близькими до цих людей», – зазначають організатори і додають, що цьогоріч у Львові за різдвяні столи сядуть близько 300 осіб.

Усіх, хто може приготувати і принести їжу, запрошують до храму Покрови Пресвятої Богородиці. Організатори радо приймуть будь-яку допомогу – продукти, готові страви, теплий одяг чи кошти. Також просять допомогти у зборі подарунків для безпритульних, адже вони потребують теплих рукавичок, шаликів, шапок тощо.

Нагадаємо, для знедолених Львова влаштували Святвечір.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин