Медичний департамент ЛОДА визначив пріоритетні напрями діяльності

20:24 13 Січня 2017

Медичний департамент ЛОДА визначив пріоритетні напрями діяльності

Фото: прес-служба ЛОДА

Сьогодні відбулася стратегічна сесія департаменту охорони здоров’я з питань планування галузі, на якій обговорювали актуальні проблеми медичної сфери в регіоні, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Зустріч відбулася за участю голови облдержадміністрації Олега Синютки, керівництва та працівників департаменту, долучилися представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, головні лікарі закладів охорони здоров’я, представники пацієнтських організацій.

Під час дискусії обговорювали питання інфраструктури, управління, забезпеченості кадрами, фінансування та надання медичних послуг. За словами в. о. директора департаменту охорони Ірини Микичак, на цьому етапі дуже важливо створити в області госпітальні округи, провести обґрунтовану оптимізацію мережі закладів охорони здоров’я і надалі створити мережу хоспісних відділень. Також потрібно розпочати запровадження в медичних закладах електронної медичної карти пацієнта та продовжувати впровадження Проекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

Начальник Головного управління статистики у Львівській області Світлана Зимовіна проаналізувала захворюваність та смертність населення за окремими хворобами, охарактеризувала частку осіб, які лікувались у лікарнях, та показала загальну забезпеченість населення медичним обслуговуванням.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин