Мешканець Львівщини чекає на вирок суду за контрабанду гашишу на $5 млн

11:37 6 Січня 2017

Мешканець Львівщини чекає на вирок суду за контрабанду гашишу на $5 млн

Фото: drohobych.com.ua

Завдяки спільним скоординованим заходам прокуратури Львівщини, СБУ, Держприкордонслужби та фіскальної служби вдалося викрити численні випадки контрабанди наркотичних засобів та психотропних речовин.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

До суду скеровано 10 обвинувальних актів за фактами контрабанди, з яких 5 – саме за фактами контрабанди наркотичних засобів та психотропних речовин.

Зокрема, слідчий відділ Управління СБ України у Львівській області за процесуального керівництва прокуратури області завершив досудове розслідування у кримінальному провадженні проти мешканця Львівщини, який намагався контрабандним способом перевезти на територію України 243 кг особливо небезпечного наркотику – гашишу вартістю близько 5 млн доларів США. На цей час у вказаному кримінальному провадженні триває судовий розгляд.

Крім того, прокуратура області до суду скерувала 2 обвинувальні акти в розслідуваних слідчим відділом УСБУ у Львівській області кримінальних провадженнях проти 6 осіб, жителів Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей, які за допомогою літака АН-2 з території Тернопільської області намагалися, порушуючи правила міжнародних польотів, незаконно перемістити на територію Республіки Польща 35 тисяч пачок цигарок вартістю 14 тис. доларів США.

Також за процесуального керівництва прокуратури області слідчий відділ УСБУ у Львівській області завершив досудове розслідування та скерував до суду обвинувальний акт проти 3 мешканців Львівщини, які у складі організованої злочинної групи незаконно придбавали, виготовляли, а надалі реалізовували жителям області наркотичні засоби. Вказані особи також очікують на вирок суду.

Загалом, за процесуального керівництва прокуратури Львівської області слідчий відділ УСБУ завершив досудове розслідування у 28 кримінальних провадженнях, обвинувальні акти в яких скеровано до суду. У 15 випадках прокурори уклали з підозрюваними угоди про визнання винуватості, як це передбачено кримінальним процесуальним кодексом України.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин