Мешканці будинку на Антонича здивовані інформацією міськради про забудовника

19:28 18 Квітня 2019

Мешканці будинку на Антонича здивовані інформацією міськради про забудовника

Мешканці будинку по вул. Антонича здивовані незрозумілою інформацією про їхні будинки.

Зокрема, власник однієї з квартир по вул. Антонича 5а, пан Володимир Маркович, юрист за професією стверджує, що ретельно вивчав документи не одного забудовника перед тим як інвестувати у будівництво будинку. З усіх він обрав будинок, який будував ПАТ «Ірокс», оскільки і документи були в порядку і співвідношення ціна-якість теж влаштовували.

«Ця фірма, – каже пан Маркович, – одна з небагатьох  у Львові будує бетоннокаркасні будинки повністю з червоної цегли, що на сьогоднішній день є рідкістю, а для молодої сім’ї з маленькими дітьми було важливо, щоб будинок відповідав стандартам екологічної безпеки. Як стверджує наш співрозмовник, замовник дотримався умов договору, і здав квартиру під ключ з розводкою електрики, води і з підведеним газом. З досвіду багатьох інвесторів, за такі послуги інші забудовники виставляють окремі рахунки, бо підводять комунікації лише до квартир».

Документацію на будівництво житлового комплексу замовник Автогаражний кооператив №15 Галицького району м. Львова почав збирати ще з середини двотисячних років, уклавши угоду про будівництво будинку з Управлінням капітального будівництва ЛМР, яке і оформляло містобудівну документацію та земельну ділянку, яка і перебуває в користуванні замовника. Однак, коли у 2006 році УКБ перестало виконувати свої зобов”язання, замовники розірвали угоду, і найняли нового генпідрядника ПАТ “Ірокс”. Генпідрядник отримав декларацію про початок будівельних робіт від замовника будівництва — автогаражного кооперативу. Без відповідної містобудівної документації та права користування земельною ділянкою, замовнику АГК №15 таку декларацію не видали б.

cof

cof

Міська рада виконує, як орган місцевого самоврядування свої обов’язки. Був наданий номер об’єкта забудови по вул. Антонича 3, 5. На виконання рішення Сихівського районного суду м. Львова  №464/1505/17 присвоєні номери 5А. 5Б, що дало змогу оперативно підвести комунікації до вказаних об’єктів забудови. В житловому комплексі розміщена церковна недільна школа ПЦУ площею 145 м/2. На даний час, в корпусі №5 (3 блок-секція) розміщено, згідно генплану дитячий садок (площею 1500м/2), збудовані відкриті автостоянки (150 машин), Будуються 2-х рівневі гаражі-стоянки згідно виданих містобудівних умов та обмежень від 12 жовтня 2005 р. на 500 паркомісць. Над підземними гаражами-стоянками буде розміщено дитячий майданчик, площею 4000 м/2.  В районі до 500 м. навколо житлового комплексу розміщено (ринок, кінцева зупинка, школи, садки, басейн). На території збудована церква ПЦУ Благовіщення Матері Божої.

В даному житловому комплексі вже збудовано понад 500 квартири з яких вже здано і оформлено права власності більше 300 квартир.

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради за рішенням міськвиконкому в січні 2019 р. передав три квартири, у цьому, будинку військовослужбовцям військової частини К1410. З благословення міської влади, вони не лише вже вселилися, а й навіть приватизували квартири. Частина свідоцтв на право власності на нерухомість у будинку на вул. Антонича-Майданній, видані Управлінням державної реєстрації юридичного департаменту Львівської міської ради. І жодних питань не виникало»,- каже Володимир Маркевич.

«Ми пишаємося тим, що збудовано за наші інвестиції. Одночасно, очікуємо такої ж поведінки і від міської ради», – додав він.

Маркіян ВОЙТОВИЧ

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин