Мешканці Львова бояться, що цигани поселяться біля сміттєпресувальних станцій

15:09 25 Січня 2017

Мешканці Львова бояться, що цигани поселяться біля сміттєпресувальних станцій

Фото: Депо

Жителі міста, що мешкають по сусідству з сміттєпресувальними станціями, вважають, що така купа сміття приваблюватиме циган.

Про це вони повідомили під час прес-конференції «Дії громади на незаконну ухвалу міської ради», повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Дацко Руслан, який мешкає на вул. Стрийській переконує, що відносна віддаленість жителів житлових масивів на Сихові від пресувальної станції оманлива. Він навів кілька прикладів віддаленості пресу від будинків громадян:

«Віддаленість цього сміттєзвалища (пресувальної лінії на вул. Стрийська, 193 – прим.ред.) напряму до Сихова становить 500-600 метрів. До новобудови «Леополь Таун» – всього лише 220 метрів, 400 метрів – до вул. Вернадського. Вони можуть думати, що це далеко від них, але – ні. Всі ці нечистоти вітер доноситиме до їх вікон».

Також, він навів приклад багаторічної проблеми Грибовицького сміттєзвалища – цигани, які «промишляють» сміттям та оселяються біля таких місць.

«Ми не можемо виключати цей аспект. Я не хочу паплюжити певні національності, але така їх особливість, вид діяльності. Нам залишиться обгородитись металевою сіткою, бо поліція з ними нічого не вдіє», – обурюється Руслан Дацко.

Нагадаємо, мешканці мікрорайону Рясне анонсували масові акції протесту з перекриттям доріг.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин