Мешканці Рясного анонсували перекриття доріг

13:25 25 Січня 2017

Мешканці Рясного анонсували перекриття доріг

Фото: Leopolis.news

Невдоволені сусідством зі сміттєпресувальною лінією мешканці Рясного та інших прилеглих районів оголосили намір провести масштабні акції протесту.

Про це вони повідомили сьогодні під час прес-конференції «Дії громади на незаконну ухвалу міської ради», повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Мешканці нарікають на пресувальну лінію, яка спричиняє їм незручності у вигляді неприємного запаху. Крім цього, жителі вважають, що це основна причина поганого самопочуття та виникнення хвороб.

Вони анонсували безстрокові акції протесту, одна з яких вже триває біля «Сільмашу», куди навіть почали звозити шини та блокується підхід до боксів, де стоять пресувальні машини.

Крім цього, схожа акція відбудеться біля міської ради. «Мешканці Львова, якщо ви нас не підтримаєте, це може статись у вашому куточку», – заявила мешканка Рясного Скариняк Марія.

«Ми сьогодні анонсуємо перекриття доріг біля Рясного, на вул. Стрийській, вул. Широкій, біля «Епіцентру» (Городоцька, 302) , біля села Рясна-Руська, мікрорайонів Білогорща, Левандівка. Все це відбудеться в один час силами мешканців Рясного», – додала вона.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин