Між двома селами Яворівського району назріває конфлікт через землю

13:19 3 Березня 2017

Між двома селами Яворівського району назріває конфлікт через землю

Фото: volynnews.com

Між селами Вербляни і Завадів назріває конфлікт через розподіл земель затвердженого генплану.

Про це сьогодні під час засідання комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури ЛОР повідомив депутат Михайло Ковалик, передає кореспондент Leopolis.news.

«Яворівський район. Село Завадів і село Вербляни. Маємо 40 ображених людей. По нових межах села, Вербляни мають 40 га землі, яка раніше належала Завадову. 40 сімей користуються цією землею ще з 90-х років. Це оброблені людські поля, – розповідає Михайло Ковалик. –  Вербляни ж розробили там план забудов і будуть роздавати їх своїм мешканцям. Конфлікт є, а сільські голови між собою погодитися не можуть. Один одного жителі сіл знають. В результаті отримаємо конфлікт, і мешканці можуть просто почати битися».  

Генплан щодо розподілу земель затверджений, але ще не погоджений. Як компроміс депутати пропонують поділити землю порівну між двома селами, проте конкретне вирішення конфлікту вирішили перенести на наступний тиждень, коли члени комісії будуть з робочим візитом в Яворівському районі.

Андрій КОСТЮК, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин