Молода художниця Самбора представила виставку «Весна в душі» (ФОТО)

17:53 24 Березня 2019

Молода художниця Самбора представила виставку «Весна в душі» (ФОТО)

Сьогодні в мистецькому музеї Леся Курбаса Самбора відкрито виставку художніх картин «Весна в душі». Автор експозиції – молода художниця Людмила Горбачик.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

На огляд самбірчан майстер пензля представила 52 картини, які об’єднані тематикою весни, пробудження землі, а отже відродження краси, любові. Окрему експозицію складають портрети жінок, а також колекція дитячих робіт.

Мистецькі твори Людмили Горбачик потрапили і за кордон. Зокрема, дві її картини є в Італії, Чехії, а зараз три пише на замовлення шанувальників мистецтва з Німеччини.

Високу оцінку таланту Людмилі Горбачик та тематичній експозиції картин дали колишній вчитель-куратор Наталія Герговська,  редактор місцевого радіо «Поступ» Оксана Коваль, громадський діяч Мирон Головатий, голова міськрайонного товариства «Просвіта» Олександра Сумарук та інші.

 Людмила Горбачик закінчила Самбірський технікум економіки та інформатики, Львівський національний університет імені Івана Франка. Але біля десяти років тому в неї прокинувся талант до малювання. Наполегливо працювала, шукала свій почерк. І це їй вдалось. Не зраджує своїй мрії, бо вважає першу свою персональну виставку новим стартом у мистецтві.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин