Михайло Цимбалюк: На Львівщині фіксуємо перші порушення на виборах

15:21 31 Березня 2019

Михайло Цимбалюк: На Львівщині фіксуємо перші порушення на виборах

Спостерігачі від ВО «Батьківщина» на Львівщині зафіксували низку порушень на виборчих дільницях, про що вже склали відповідні протоколи.

Про це під час телемарафону у Львівському прес-клубі повідомив голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба місцевого партосередку.

За словами політика, на більшості дільниць немає інформаційних плакатів про кандидатів, а якщо вони є, то інформацію про кандидатів розміщено не в алфавітному порядку.

«На деяких дільницях у Львові та Дрогобичі не було інформаційних плакатів про Юлію Тимошенко. Після додаткових звернень це було виправлено», – розповів Михайло Цимбалюк.

На одній із дільниць 116 виборчого округу у Львові один з виборців передав свій бюлетень для голосування іншому виборцю. У 117 виборчому окрузі зафіксовано велику кількість контрольних листів, які не вкинули в урни, що також є порушенням.

Очільник «Батьківщини» на Львівщині зазначив, що на дільниці військової частини в селі Старичі Яворівського району не вистачає бюлетенів для голосування.

«На цю дільницю через ЦВК призначено ще тисячу додаткових бюлетенів для голосування військовослужбовців, а нині встановлено, що в реєстрі та в списках виборців є більше виборців, аніж самих бюлетенів. Наразі для 200 осіб не вистачає бюлетенів», – додав Михайло Цимбалюк.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин