Михайло Волинець: 90% складу Міненерговугілля – некомпетентні особи

18:39 5 Березня 2017

Михайло Волинець: 90% складу Міненерговугілля – некомпетентні особи

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець різко розкритикував роботу міністерства енергетики та вугільної промисловості.

За його словами, з підходами міністерства до галузі Україна стане абсолютно залежною від закордонних енергоносіїв:

«Неспокійна ситуація на ш. «Відродження» через невиплату зарплати. Заборгованість по ДП «Львіввугілля» становить на сьогодні: 58% за січень. Абсолютно нічого не виплачено за лютий. А уже березень. Ситуація ускладнюється заблокованими рахунками ДП «Львіввугілля», про що знає Гройсман. Я на це наголошував кілька разів. проте ситуація до цих пір не вирішена. Цілком імовірно, що в разі не виплати заборгованості в понеділок може розпочатися страйк!

Це все результат того що майже 90% складу Міненерговугілля – це некомпетентні особи, тому і стратегія Міненерговугілля така, що пропонується закрити 47 з 48 шахт на підконтрольній Україні території.

Зараз на державних шахтах вугілля видобувають відбійними молотками, як 90 років тому (фактично рабська праця). В той час як немає елементарних пелюсткових респіраторів, а через це запилення лень настає менш як через півроку в таких умовах роботи!

Це все призводить до деградації галузі. Результатом стане – те, що держава залишиться без вугілля. Україна стане абсолютно залежною від закордонних енергоносіїв. Впершу чергу від країни-агресора.

В цій ситуації суспільство повинно невідкладно реагувати на всі спроби смотрящих та корупціонерів знищити вугільну галузь України!».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин