Минулого року на Львівщині спіймали 230 чиновників-корупціонерів

11:52 17 Січня 2017

Минулого року на Львівщині спіймали 230 чиновників-корупціонерів

Фото: 7kanal.com.ua

Упродовж 2016 року прокурорами забезпечено участь у розгляді судами майже 250 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Як наслідок, понад 230 посадовців, серед яких державні службовці, посадові особи державної лісової охорони, органів поліції та фіскальної служби, а також посадові особи місцевого самоврядування, голови та депутати місцевих рад, посадові особи юридичних осіб публічного права визнані винними у вчиненні дій, пов’язаних із корупцією.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

На останніх судами накладено стягнення у вигляді штрафу на суму понад 400 тис. грн та застосовано конфіскацію доходів, отриманих від зайняття іншою оплачуваною діяльністю на суму понад 100 тис. грн.

Найпоширенішими порушеннями у цій сфері є неповідомлення про наявний конфлікт інтересів і, як наслідок, вчинення дій та прийняття рішень на користь себе чи своїх близьких осіб при виділенні земельних ділянок, встановленні премій та надбавок, сприянні близьким особам по службі тощо. Часто прокурори виявляють порушення в діяльності посадових осіб щодо сумісництва, суміщення з іншою оплачуваною діяльністю. Тобто останні поряд з виконанням обов’язків на посадах, займались підприємницькою діяльність або приймали участь у проведенні місцевих виборів та отримували за це винагороду. Їх вину також підтверджено рішеннями судів.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин