Минулого року на Львівщині сплатили понад 157 млн грн екоподатку

13:28 18 Січня 2017

Минулого року на Львівщині сплатили понад 157 млн грн екоподатку

Фото: mors.in.ua

За даними ГУ Державної казначейської служби України у Львівській області, впродовж 2016 року від сплати екологічного податку суб’єктами господарювання Львівщини та стягнень за екологічне забруднення до природоохоронних фондів надійшло 157 млн 754 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

За словами директора департаменту Руслана Гречаника, зокрема до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища спрямовано 55% від сплати екологічного податку та 20% стягнень, що складає – 78 млн 779 тис. грн. Таким чином, плановий на початок минулого року показник у сумі 32 млн 149 тис. грн виконано на 245%.

«Такого результату досягли завдяки тісній співпраці департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА, ГУ ДФС у Львівській області, Держекоінспекції у Львівській області та суб’єктів господарської діяльності – платників екологічного податку», – наголосив посадовець.

Нагадаємо, що екологічний податок сплачується суб’єктами господарювання як часткова компенсація негативного впливу на природу різного роду шкідливих та небезпечних факторів, які виникають у процесі ведення господарської діяльності.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин