Минулого року на Львівщині винесли вироки у 3,1 тис. кримінальних справах

20:00 11 Січня 2017

Минулого року на Львівщині винесли вироки у 3,1 тис. кримінальних справах

Фото: styknews.info

Упродовж минулого року органами прокуратури області вживались організаційно-практичні заходи, спрямовані на забезпечення законності у кримінальному судочинстві та відновлення порушених прав громадян, які постраждали внаслідок вчинених стосовно них злочинів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Судами області за участі прокурорів усіх рівнів розглянуто 5,7 тис. кримінальних проваджень та справ у першій та апеляційній інстанціях, з питань застосування примусових заходів медичного і виховного характеру, звільнення від кримінальної відповідальності, а також пов’язаних з виконанням судових рішень.

Підтримано обвинувачення з ухваленням вироків у понад 3,1 тис. кримінальних справах та провадженнях.

Завдяки принциповій та правильній позиції прокуратури області забезпечено високий рівень реагування прокурорів на незаконні судові рішення у кримінальних провадженнях та справах.

В цілому у 2016 році прокурорами подано 368 апеляційних скарг та 60 касаційних скарг на рішення судів області у зв’язку з істотним порушенням вимог кримінального процесуального закону та неправильним застосуванням закону України про кримінальну відповідальність.

Як результат, саме за ініціативи державних обвинувачів в апеляційному та касаційному порядку скасовано і змінено незаконні рішення судів першої та апеляційної інстанцій щодо 337 осіб.

Внаслідок своєчасного та обґрунтованого реагування державних обвинувачів на порушення, які допускаються суддями під час постановлення виправдувальних вироків та ухвал про закриття кримінальних проваджень з реабілітуючих підстав, за апеляційними та касаційними скаргами на даний час скасовано незаконні судові рішення даної категорії стосовно 32 осіб з подальшим призначенням у них нового судового розгляду.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин