МЗС РФ запропонував Україні визнати Крим російським

21:40 19 Березня 2019

МЗС РФ запропонував Україні визнати Крим російським

Міністерство закордонних справ РФ повернуло зовнішньополітичному відомству України ноту протесту щодо візиту президента РФ Володимира Путіна на територію незаконно анексованого Криму без розгляду.

Про це сказано у коментарі Департаменту інформації і друку МЗС Росії щодо реакції в Києві на події в окупованому Криму, передає УНН.

«Що стосується згаданої в заяві МЗС України ноти протесту, спрямованої МЗС Росії, то ми подібні ноти повертаємо без розгляду і реакції. Хотіли б наголосити, що ні МЗС України, ні хто б то не був, не в праві вказувати російському керівництву, коли і як вибудовувати графік відвідування регіонів у власній державі», – йдеться в коментарі.

У російському міністерстві так само закликали Україну «визнати» вибір кримчан «остаточно возз’єднатися з Росією».

«Закликаємо український МЗС визнати реальність – жителі Криму і Севастополя навесні 2014 року зробили свій історичний вибір і остаточно возз’єдналися з Росією», – заявили в МЗС Росії.

Нагадаємо, учора, 18 березня, президент Російської Федерації Володимир Путін відвідав окупований Крим. У той же день Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з черговим неузгодженим з Україною візитом президента Російської Федерації Володимира Путіна на тимчасово окупованы Російською Федерацією території України – Автономну Республіку Крим та місто Севастополь і передало ноту протесту РФ.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин