На Бродівщині громадські слухання щодо норкових ферм провели без громади

18:08 10 Квітня 2019

На Бродівщині громадські слухання щодо норкових ферм провели без громади

Фото: bvs-rabota.net

9 квітня в селі Лешневі Бродівського району влада організувала громадське обговорення звіту про оцінку впливу на довкілля від діяльності хутрових ферм, однак представники громади покинули подію на знак протесту.

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода», мешканці заявили про недовіру організаторам заходу і провели власні збори, на яких вирішили визнати, що звіт не відповідає нормам природоохоронного законодавства, зокрема Закону «Про оцінку впливу на довкілля».

«На захід до Лешнева прибула велика делегація чиновників та провладної громадськості. На вході до народного дому стояли правоохоронці з автоматами. Було зрозуміло, що на громаду тиснутимуть, аби все ж реалізувати проект будівництва хутрової ферми», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що на знак протесту проти дій чиновників представники громади полишили залу і провели на подвір’ї альтернативні збори. Підсумком стало рішення, що звіт про оцінку впливу на довкілля не відповідає природоохоронному законодавству, яке підписало понад 70 жителів села.

Нагадаємо, що в с. Лешнів Бродівського району планується будівництво норкової ферми на 300 тисяч голів. Ініціативна група громади зібрала близько чотирьох тисяч підписів за заборону будівництва звіроферми. 29 листопада 2018 року Бродівська районна рада ухвалила рішення про заборону хутрових ферм на території району. Аналогічне рішення ухвалили три сільські ради.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин