На чиновників Моршину виділено у 3 рази більше грошей, ніж на розвиток міста, – депутат

15:51 14 Січня 2017

На чиновників Моршину виділено у 3 рази більше грошей, ніж на розвиток міста, – депутат

Фото: sputniknews.kz

Скоротити штат Моршинської міської ради вимагає Віктор Мукан, депутат Моршинської міської ради від партії  «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

За підрахунками, у 6-тисячному місті – 80 управлінців, повідомляє прес-служба «УКРОПу»

«Чиновники Моршинської міської ради,- каже Віктор Мукан,- нераціонально використовують значні кошти міського бюджету. На зарплати управлінців місто витрачає майже 7 мільйонів гривень. У той час бюджет розвитку Моршина заледве перевищує 2,5 мільйони гривень. За такого розподілу коштів, говорити про розвиток колись всесвітньо відомого курорту не доводиться».

На думку депутата, затверджуючи штат працівників міської ради, слід керуватися європейськими нормами, за якими на тисячу мешканців припадає 1 управлінець.

У Моршині чимало типових для провінційного міста проблем, які слід вирішувати, але у міському бюджеті коштів на це практично немає. Чиновники закривають очі на неякісні комунікації та облуплені фасади будинків. Віктор Мукан каже – це закономірно, адже у комунальному підприємстві, що займається благоустроєм із 40 працівників – половина адміністрація. І так практично у всіх відділах та управліннях.

Цьогорічний бюджет у 60 мільйонів гривень, моршинські депутати затвердили 22 грудня 2016 року. За словами Віктора Мукана, проти прийняття недосконалого фінансового документу голосували депутати – члени бюджетної комісії.

Укропівець Віктор Мукан переконаний: скоротивши працівників Моршинської міської ради, на виручені кошти можна допомогти соціальній галузі, місцевій медицині та освіті. Але скорочення можливе лише після об’єднання територіальних громад. Коли це станеться для моршинської громади – не береться сказати ніхто. Віктор Мукан певний, процес децентралізації затягують свідомо.

Довідково: До прикладу у м. Новий Розділ, що на Львівщині, на 28 тис. населення – 91 управлінець.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин