На фестивалі львів’ян навчатимуть, як розумно поводитися з відходами

11:16 16 Квітня 2019

На фестивалі львів’ян навчатимуть, як розумно поводитися з відходами

У суботу, 20 квітня, на території !FESTrepublic, що на вул. Старознесенській, 24−26 у Львові, відбуватиметься Zero Waste Fest 2019.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

За словами організаторів, цьогорічний фестиваль складається з п’яти зон, які відповідають принципам Zero Waste (Нуль відходів): Відмовся – Зменш – Скористайся знову – Віддай на переробку – Компостуй.

«Zero Waste Fest – це гарна нагода не просто замислитись над особистим впливом на довкілля, але й практично ознайомитись з величезною кількістю екопрактик, які вже сьогодні львів’яни можуть застосовувати у повсякденному житті в місті», – зазначила співзасновниця Zero Waste Lviv Ірина Миронова.

Завдяки партнерам фестивалю «Зелена коробка» буде організовано роздільний збір вторсировини. А «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» проведе обмін одягом та книжками. На фестиваль приїде й екобус, тому організатори заохочують львів’ян принести люмінесцентні лампи та батарейки та здати їх на утилізацію. Також містян заохочують принести дрібну електронну техніку, що вже вийшла з ладу, – ініціатива «Коло» допоможе надати їй друге життя. А з пакетів на фестивалі виготовлять арт-об’єкт, а тоді відправлять на переробку.

У межах події відбудуться 8 майстер-класів, на яких можна буде власноруч виготовити корисні в побуті речі, які ще й допомагатимуть зменшити кількість сміття.

«Для прикладу, учасники зможуть сплести авоську, яка замінить поліетиленовий пакет, виготовити вощені серветки й більше не доведеться класти канапку до пакетика чи загортати продукти в харчову плівку. Закінчився бальзам для губ і не знаєте, куди діти тубу від нього – приносьте і наповніть власноруч приготованим, а заодно, і мило спробуєте зварити. А ще у дуже цікавій локації – на одному з дахів! FESTrepublic в саду-городі – відбудуться майстер-класи з компостування та міського городництва», – розповідають організатори.

Участь у майстер-класах за попередньою реєстрацією за посиланням.

Також на фестивалі буде ярмарок та фудкорт. «Якщо у вас ще немає багаторазових торбинок на всі смаки, бамбукової зубної щітки, твердого шампуню чи металевої трубочки – приходьте на фестиваль. Частунки теж будуть без одноразової тари», – додають організатори.

Розпочнеться захід о 12:00 та триватиме до 20:00.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин