На «Фройдівських читаннях у Львові» говоритимуть про майбутнє психоаналізу

12:45 20 Березня 2019

На «Фройдівських читаннях у Львові» говоритимуть про майбутнє психоаналізу

Фото: Еспресо.TV

Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я запрошує усіх зацікавлених на третю публічну лекцію в рамках щорічної акції «Фройдівські читання у Львові».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Цього року «Фройдівські читання у Львові» відбудуться 2 травня у Львівському національному університеті Івана Франка за участю іноземного експерта. Лекцію «Мабутнє психоаналізу» прочитає професор Susann Heenen-Wolff – навчаючий психоаналітик, супервізор Бельгійської психоаналітичної асоціації, Міжнародної психоаналітичної асоціації, професор клінічної психології, професор Католицького університету Лювену (Бельгія), професор Вільного університету Брюсселю (Бельгія).

«Фройдівські читання» – унікальна подія для України та Львова, бо до 2017 року вони проходили лише у двох містах — Відні і Вашингтоні. Після багаторічних переговорів з Міжнародним фондом імені Зиґмунда Фройда Львівський психоаналітичний інститут за ініціативи Почесного Амбасадора Львова Олександра Фільца отримав дозвіл від Наукової комісії фонду на проведення такої акції у Львові», – йдеться в повідомленні.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин