На Городоччині поліцейський урятував літню жінку від смерті внаслідок пожежі (ВІДЕО)

10:12 21 Квітня 2019

На Городоччині поліцейський урятував літню жінку від смерті внаслідок пожежі (ВІДЕО)

Фото: ВК поліції Львівської області

У суботу, 20 квітня, у селі Тучапи, Городоцького району, завідувач кафедри тактико-спеціальної підготовки Львівського державного університету внутрішніх справ підполковник поліції Юрій Йосипів врятував жінку, на котрій зайнявся одяг та не допустив пожежі у її домогосподарстві.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Офіцер поліції забезпечував охорону виборчої дільниці, розташованої у селі, коли, близько 12.45 почув крик жінки, котра кликала на допомогу. Підполковник поліції негайно відреагувавна заклики та побачив, що у розташованому неподалік дільниці домогосподарстві, на городі, літня жінка запалила сухі стебла кукурудзи. Вогонь перекинувся на синтетичний одяг господині, який миттєво спалахнув. Намагаючись збити полум’я, жінка впала і не могла самостійно піднятись.

Правоохоронець загасив палаючий одяг на пенсіонерці.Після цього, разом з сусідом, котрий також прибіг на допомогу, рятівники загасили вогонь, який міг перекинутись на господарські будівлі. Зараз 87-річна потерпіла перебуває у лікарні.

«Я знайомий з Юрієм вже досить давно і знаю його як справжнього офіцера, чоловіка, завжди готового прийти на допомогу. Він був серед тих, хто у 2014 році першими зголосились вирушити на схід України у зону АТО, супроводжуючи бійців новоствореного добровольчого батальйону «Львів». У подальшому він ніс службу у зоні бойових дій не одну ротацію та був нагороджений. Сьогоднішній вчинок характеризує Юрія як справжнього правоохоронця – мужнього та рішучого. Це правильно, що саме такі люди навчають майбутніх поліцейських, не лише в теорії, але й на практиці показуючи, що таке бути правоохоронцем та справжнім чоловіком», – зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин