На Львівщині інваліда другої групи незаконно запроторили до ізолятора – прокуратура

16:51 12 Січня 2017

На Львівщині інваліда другої групи незаконно запроторили до ізолятора – прокуратура

Червоноградська місцева прокуратура провела перевірку додержання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення в діяльності ІТТ Жовківського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, під час перевірки виявлено факт незаконного поміщення та утримання в ІТТ чоловіка, який виявився інвалідом ІІ групи. Як з’ясовано прокурором, останнього поміщено туди на підставі постанови Залізничного районного суду м. Львова, згідно з якою його притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.173-2 КУпАП та накладено стягнення у виді адміністративного арешту терміном 1 добу.

Водночас, відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема ч.2 ст.32 КУпАП, адміністративний арешт не може застосовуватись до інвалідів першої та другої груп.

Враховуючи наведене, за вказівкою місцевої прокуратури керівництвом Жовківського відділення поліції незаконно утримувану особу звільнено з ІТТ негайно.

Одночасно, на постанову районного суду прокурором внесено апеляційну скаргу.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин