На Львівщині невдовзі стартує місячник добровільної здачі зброї

14:16 29 Березня 2019

На Львівщині невдовзі стартує місячник добровільної здачі зброї

Фото: shatsk.rayon.in.ua

Від 1 по 30 квітня на Львівщині триватиме місячник добровільної здачі зброї – громадяни мають можливість звернутися у підрозділи поліції  щоб здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, які зберігають незаконно, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності.

Про це повідомляє прес-служба поліції Львівської області.

Під час місячника мешканці Львівщини можуть звернутися в органи внутрішніх справ та здати зброю, спецзасоби, боєприпаси чи вибухові речовини, які зберігали неналежно, без дозволів, реєстрації тощо.

«Усі мешканці Львова та області, які у цей період здадуть незареєстровану зброю, уникнуть кримінальної відповідальності за її зберігання. Якщо поліцейські самі вилучать зброю, то власникам доведеться відповідати згідно статті 263 Кримінального кодексу України. В окремих випадках, коли громадяни добровільно здадуть зброю, вони зможуть зареєструвати її та отримати у користування», – повідомив начальник відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Віктор Катерина.

У передбачених законодавством випадках громадяни навіть можуть легалізувати таку зброю і користуватись нею надалі на законних підставах.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин