На Львівщині оголосили надзвичайну пожежну небезпеку

13:34 22 Квітня 2019

На Львівщині оголосили надзвичайну пожежну небезпеку

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології, 22-23квітня по території Яворівського, Мостиського, Стрийського, Пустомитівського районів Львівської області та Львову, 24-25 квітня – по території Яворівського, Мостиського, Стрийського, Пустомитівського, Турківського та Жовківського районів Львівської області та м. Львову збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5-й клас), місцями – висока (4-й клас).

У зв’язку з цим департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА звертається до мешканців із проханням не розводити багаття у лісі та не здійснювати випалювання трав’яної рослинності на землях сільськогосподарського призначення, оскільки це може призвести до лісових пожеж на території області!

Із метою запобігання пожеж у лісових масивах слід пам’ятати елементарні правила пожежної безпеки:
1. Перебуваючи в лісах, треба вибрати безпечне місце для розведення багаття та обкопати його.

2. Не слід кидати непогашені недопалки сигарет, розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом.

3. Збираючись додому, не забувайте ретельно залити вогонь водою або закидати піском.
Пам’ятайте! Погано загашене вогнище протягом 3-5 днів приховує в собі небезпеку.

Будьте уважними та обережними з вогнем, дотримуйтеся правил пожежної безпеки та не забувайте нагадувати своїм дітям, коли ті йдуть на вулицю, про небезпеку пустощів із вогнем та наслідки від цього.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин