На Львівщині поліція перевіряє чотири повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства

15:59 23 Березня 2019

На Львівщині поліція перевіряє чотири повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства

Фото: Інститут Республіка

Правоохоронці закликають громадян повідомляти про виявлені правопорушення на оперативну лінію 102, а також нагадують – за порушення виборчого законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області Головного управління Національної поліції у Львівській області.

22 березня до поліції надійшло чотири повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства.

О 16:55 у Галицький відділ поліції надійшло повідомлення від представників однієї з громадських організацій про те, що у лютому у Львові акції за участі одного з кандидатів на посаду президента України проводились з порушенням виборчого законодавства.

О 18:05 на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення про те, що у Галицькому та Личаківському районах Львова невідомі особи роздавали газети з агітацією проти одного з кандидатів на посаду президента України, а також було виявлено агітаційну друковану продукцію, з матеріалами, що дискредитують одного з учасника виборчих перегонів.

У Буському районі під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили повідомлення про ймовірні фальсифікації документації на виборчих дільницях району шляхом внесення до списку виборців громадян, котрі вже померли.

Усі повідомлення внесені у Журнал єдиного обліку, проводяться перевірки, вирішуються питання правової кваліфікації подій.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин