На Львівщині правоохоронці перейшли на посилений режим служби

13:54 17 Квітня 2019

На Львівщині правоохоронці перейшли на посилений режим служби

Фото: kurs.if.ua

Напередодні другого туру виборів поліцейських Львівщини перевели на посилений варіант несення служби.

Про це повідомила прес-служба поліції Львівщини.

«Для гарантування вільного волевиявлення громадян під час другого туру виборів Президента України, а також для недопущення порушень публічного порядку та виборчого законодавства поліцейські Львівщини переведені на посилений варіант несення служби», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що до охорони публічного порядку та оперативного реагування на порушення виборчого законодавства буде залучено близько 8500 правоохоронців.

Охороняти публічний порядок під час виборів спільно з працівниками Головного управління Національної поліції у Львівській області будуть поліцейські Управління патрульної поліції Львівщини, військовослужбовці Національної гвардії України, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ, а також військовослужбовці Державної прикордонної служби України.

Окрім того, працює координаційний штаб для моніторингу ситуації на місцях та належного управління нарядами поліції.

«Також створені додаткові слідчо-оперативні групи для належного реагування на повідомлення про скоєння правопорушень та порушень виборчого законодавства, працюватимуть додаткові наряди вибухотехніків та кінологів для реагування на повідомлення про виявлення небезпечних чи підозрілих предметів. Дванадцять окружних виборчих комісій на Львівщині вже перебувають під цілодобовою охороною поліції», – зазначено в повідомленні.

Поліцейські закликають мешканців не порушувати виборче законодавство, бути ввічливими та толерантними під час волевиявлення, а також не порушувати публічний порядок.

«У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до правоохоронців або повідомляйте про це на оперативну лінію 102», – зазначають правоохоронці.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин