На Львівщині проведуть Марафон актуальних професій

21:14 1 Квітня 2019

На Львівщині проведуть Марафон актуальних професій

У вівторок, 2 квітня, на Львівщині розпочнеться весняний Марафон актуальних професій, який триватиме до 12 квітня.

Про це інформують в Львівському обласному центрі зайнятості.

Цей традиційний захід обласна служба зайнятості вже декілька років поспіль організовує у співпраці з освітніми закладами та працедавцями для школярів і безробітних віком до 35 років.

Як інформують у центрі зайнятості в області спостерігається гостра потреба у швачках, кравцях, електрогазозварниках, трактористах, токарях, авторемонтниках, водіях, верстатниках, столярах, плитковиках, електромонтерах, а сфері обслуговування потрібні покоївки, продавці, касири торгового залу, кухарі, бармени, офіціанти.

І щоб пропагувати серед широкого загалу ці та інші затребувані на ринку праці професії, підвищити мотивацію жителів області до роботи на теренах рідної землі, допомогти молоді успішно реалізувати свій творчий потенціал у сфері праці, у межах Марафону організують не лише презентації понад 40 професій, а й професіографічні екскурсії, зустрічі з працедавцями та представниками навчальних установ тощо.

Під час інформаційно-просвітницьких заходів будь-хто зможе почерпнути інформацію про формулу вибору фаху, пройти психологічне тестування для визначення професійної спрямованості, у тому числі в режимі он-лайн, дізнатися, де можна здобути ту чи іншу професію, а також зорієнтуватися у перспективах працевлаштування.

Додаткову інформацію про перебіг Марафону актуальних професій можна отримати у центрах зайнятості та філіях Львівського ОЦЗ за місцем проживання, за тел.: 233-04-34, 233-53-34, а також на веб-сторінці Львівського ОЦЗ.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин