На Львівщині стартує перший етап національної серії «Кубок Карпат» з авторалі

11:49 19 Січня 2017

На Львівщині стартує перший етап національної серії «Кубок Карпат» з авторалі

Цими днями у Львівській обласній державній адміністрації за головування першого заступника голови Ростислава Замлинського відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення першого етапу національної серії «Кубок Карпат» з ралі «IV Зимові вершини-2017».

Про це повідомили в управлінні з питань фізичної культури і спорту ЛОДА.

Новий ралійний сезон починається з єдиного зимового етапу «IV Зимові вершини», що пройде в рамках відкритої першості Львівської області та національної серії «Кубок Карпат». На автогонщиків чекають урочисте відкриття на Воловеччині – у селі Нижні Ворота та офіційний старт у селі Верб’яж (Закарпатська область), проїзд через старий Верецький перевал, розташований на кордоні Львівської та Закарпатської областей.

Наразі до участі свої заявки подали 12 автомобільних спортивних екіпажів. Серед них – багаторазові переможці етапів чемпіонату України з ралі та інших гоночних серій, а також лідер українського ралі Володимир Петренко. До сьогодні він залишається найрезультативнішим пілотом України за кількістю стартів та перемог. Також на старт вийдуть екіпажі минулорічного абсолютного переможця чемпіонату України з ралі у складі Олександра Козлова та абсолютного переможця чемпіонату України з гірських перегонів Бориса Ганджи.

«IV Зимові вершини» відбудуться 4-5 лютого 2017 року. Урочисте відкриття змагань заплановано на 4 лютого о 17.00 годині у селі Нижні Ворота Воловецього району Закарпатської області.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин