На Львівщині судитимуть посіпаку терористів «ДНР»

13:41 13 Січня 2017

На Львівщині судитимуть посіпаку терористів «ДНР»

Фото: Gromada.KS.ua

До кримінальної відповідальності притягують громадянина України за сприяння діяльності терористичної організації та незаконне поводження з бойовими припасами.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуального керівництва прокуратури області СВ УСБУ у Львівській області завершено досудове слідство у кримінальному провадженні проти громадянина України, якого підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 263 КК України (сприяння діяльності терористичної організації та незаконне поводження з бойовими припасами).

Розслідуванням встановлено, що підозрюваний сприяв діяльності терористичної організації «ДНР», шляхом передачі терористам інформації про місця дислокації та маршрути переміщення Збройних сил України, які було залучено до проведення антитерористичної операції на території Донецької області.

Надалі зазначену інформацію представники незаконних збройних формувань використовували під час здійснення терористичних актів проти військовослужбовців України.

10 січня поточного року обвинувальний акт у вказаному провадженні скеровано до суду для розгляду по суті. Санкція вказаних статей передбачає позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин