На Львівщині тренуються військові механізованої бригади імені Чорних Запорожців (ФОТО)

16:24 21 Березня 2019

На Львівщині тренуються військові механізованої бригади імені Чорних Запорожців (ФОТО)

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного вже другий тиждень триває підготовка підрозділів 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Сухопутних військ ЗС України за програмою Міжнародної тренувальної місії (JMTG-U).

Про це повідомляє львівський регіональний медіа-центр Міноборони.

Упродовж двох місяців іноземні інструктори зі США, Канади, Литви, Польщі, Великої Британії, Данії і Швеції допомагають українським військовослужбовцям опановувати бойовий досвід за стандартами НАТО. На тактичних полях полігону, в умовах, які максимально наближені до бойових, бійці відточують навички протидії тероризму.

«Сьогодні ми займаємося на БМП, де відточуємо навички володіння штатною зброєю бойової машини піхоти, – розповідає командир механізованої роти капітан Володимир Мельник. – Заняття комплексне, на штатній техніці, на якій нещодавно ми виконували бойові завдання у районі проведення операції Об’єднаних сил, тому вона потребує догляду та приведення до нормального бою, щоб працювала справно і навідники-оператори влучно уражали цілі. А перевірити точність нашої роботи можна дуже легко – провести практичні стрільби. Іншими словами і техніку підготуємо, і навички закріпимо».

Зазначено, що особливу увагу у процесі підготовки українських воїнів приділяють командирським ланкам всіх рівнів. Крім того, збільшено й масштаби програми підготовки українських піхотинців.

«Основну увагу на цих тренування ми приділяємо миттєвості прийняття рішень командирами підрозділів під час бойової роботи, а особливо аспектам їхнього лідерства у колективі», – розповідає перший лейтенант Джеймс Ховерд зі складу 278-го бронекавалерійського полку армії США, який виконує завдання у складі JMTG-U.

Фото: львівський регіональний медіа-центр Міноборони

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин