На Львівщині три фірми оштрафували на понад 400 тис. грн за змову на торгах

21:44 25 Квітня 2019

На Львівщині три фірми оштрафували на понад 400 тис. грн за змову на торгах

Фото: shieldlaw.com.ua

ТОВ «Європейський парк» та його конкурентів ТОВ «Еліт спорт груп» і ТОВ «Компанія Європейський парк» Львівське обласне тервідділення Антимонопольного комітету оштрафувало на 408 тис грн за змову на торгах.

Про це повідомляють «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію зі сайту обласного відділення АМКУ.

Зокрема, ТОВ «Еліт спорт груп» і ТОВ «Європейський парк» змагалися на тендерах з реконструкції майданчика на території спортивно-туристичного комплексу «Прикарпаття» та за будівництво спортмайданчика в селі Наварія Пустомитівського району.

Ймовірну змову компаній викрили журналісти, відтак експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» надіслали звернення до АМКУ для проведення розслідування.

«У розрахунках договірної ціни ці пов’язані учасники вказували, що витратять аналогічну суму на заробітні плати і отримають однаковий прибуток. ТОВ «Європейський парк» у рівних долях належить Вікторії Бондаренко та Павлу Ковалю, а директором є Ростислав Бондаренко, чия донька Тетяна Бондаренко працює у фірмі «Еліт Спорт Груп», – йдеться в повідомленні.

Окрім того, ТОВ «Європейський парк» конкурувало з фірмою із схожою назвою,  ТОВ «Компанія Європейський парк» на тендері з будівництва багатофункціонального комплексного майданчика у Дрогобичі. Як і у випадку з «Еліт спорт груп», обидва учасники мають господарські відносини, використовували одну IP-адресу для завантаження документів, мають спільні засоби зв’язку та спільних контактних осіб.

ТОВ «Європейський парк» 6 разів «перетинався» на тендерах із ТОВ «Еліт спорт груп» і один раз «конкурував» з ТОВ «Компанія Європейський парк». Тепер усім фірмам заборонено брати участь у торгах протягом наступних трьох років. Також ТОВ «Європейський парк» має сплатити 204 тис. грн штрафу, 136 та 68 тис. грн заплатять «Еліт спорт груп» та «Компанія європейський парк» відповідно.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин