На Львівщині відшкодовано майже 16 млн грн збитків від податкових злочинів

21:50 5 Січня 2017

На Львівщині відшкодовано майже 16 млн грн збитків від податкових злочинів

Фото: ТРК Алекс

Завдяки вжитим заходам щодо боротьби зі злочинністю у сфері оподаткування, незаконного обігу підакцизних товарів, викриття та припинення діяльності «конвертаційних центрів» упродовж 2016 року до суду скеровано 39 обвинувальних актів за підозрою 43 осіб у вчиненні податкових злочинів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, до суду скеровано 9 кримінальних проваджень за підозрою осіб в умисному ухиленні від сплати податків, в тому числі 3 за несплату податків в особливо великих розмірах за ч. 3 ст. 212 КК України. Окрім цього, до суду скеровано 16 обвинувальних актів проти 19 осіб про злочини, пов’язані зі здійсненням фіктивного підприємництва, з них два – проти організаторів «конвертаційних центрів».

Також до суду скеровано 3 обвинувальні акти проти 4 осіб, які організували підпільні цехи з незаконного виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

До суду скеровано 16 обвинувальних актів про злочини, пов’язані з незаконним обігом підакцизних товарів. Під час проведених слідчих (розшукових) дій у вказаних провадженнях із незаконного обігу вилучено майже 88 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та 218 тис. пачок тютюнових виробів.

Також до суду скеровано 3 обвинувальні акти проти осіб, які організували незаконну діяльність АЗС, на яких реалізовували підроблені паливно-мастильні матеріали. Із незаконного обігу вилучено понад 9 тонн підроблених нафтопродуктів, а також обладнання, яке використовували для незаконної діяльності.

Загалом завдяки спільній роботі прокуратури та органів ДФС у Львівській області торік удалося відшкодувати державі майже 16 млн грн збитків, заподіяних податковими злочинами. Окрім того, під час досудового розслідування кримінальних проваджень у сфері оподаткування накладено арешт на майно підозрюваних на суму 14 млн грн.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин