На Львівщині завершився ЧУ з черлідингу (ФОТО)

14:32 18 Квітня 2019

На Львівщині завершився ЧУ з черлідингу (ФОТО)

Фото: ЛОДА

Днями у Львові відбувся чемпіонат України з черлідингу серед школярів та студентів, участь у якому взяли понад 1200 учасників з 11 регіонів України. 

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

За перемогу у 18 видах програми змагались представники Київської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Львівської, Запорізької, Полтавської, Миколаївської, Сумської та Одеської областей, а також м. Києва.

У підсумку найбільше нагород серед закладів вищої освіти зібрали представники Національного університету фізичного виховання і спорту. Друге місце у заліку серед студентів посіли представники Львівщини, – команда Львівського державного університету фізичної культури ім. І.Боберського, а трійку призерів замкнули представники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Серед школярів у командному заліку клуб «Lviv Angels» посів друге місце за кількістю здобутих медалей, поступившись киянам з клубу «Cheernika». Третє місце розділили клуби «Altair» (Донецька область) та «Secret» (м. Одеса).

Загалом у змаганнях взяли участь понад 150 команд, що представляли 37 спортивних клубів та закладів вищої освіти. Окрім клубів і вишів з числа призерів, Львівську область також представляли вихованці Національного університету «Львівська політехніка», Української академії друкарства, ФСТ «Динамо» та спортивний клуб «Nancy Dolls».

Переможці визначались серед квартетів, дуетів, соло-виступів та команд школярів у віці до 8 років, до 12 років, юніорів та школярів старших 14 років, а також студентів у номінаціях чер-данс-фрістайл, чер-данс-джаз, чер-данс хіп-хоп, групові станти, групові мікст станти тощо.

«Нещодавно Міжнародний олімпійський комітет попередньо визнав черлідинг олімпійським видом спорту, включивши його в програму літніх Олімпійських ігор в Парижі і Лос-Анжелесі. Сподіваюся, що учасниці цьогорічного чемпіонату України серед школярів і студентів потраплять в число призерів цих ігор», – коментує проведення змагань президент Федерації черліденгу України Юрій Крикун.

«Черлідинг в Україні – це не лише танці. Надзвичайно видовищними є акробатичні елементи, зокрема станти і піраміди, які усі охочі могли побачити у Львові під час чемпіонату, який ми приймаємо вже вдруге поспіль. Важливо, що цей вид фізичної активності – це можливість урізноманітнити шкільні уроки фізичного виховання і розвинути у школярів артистизм, струнку фігуру та міцну поставу», – зазначив  представник оргкомітету змагань Анатолій Ігнатович зазначає:

Зазначимо, що змагання організували та провели Всеукраїнська федерація черлідингу, Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення у співпраці з Львівською обласною федерацією черлідингу.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин