На Львівщини зафіксували 27 повідомлень про порушення виборчого законодавства

18:07 21 Квітня 2019

На Львівщини зафіксували 27 повідомлень про порушення виборчого законодавства

На 15:00 до поліції Львівщини надійшло 27 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.

Інформація про події внесена у Журнал єдиного обліку, за кожним повідомленням поліцейські проводять перевірки, інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

«Cтаном на 15.00 до поліції надійшло 27 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства на Львівщині під час волевиявлення. За всіма цими повідомленнями проводяться перевірки. Інформація надходить різна – кілька повідомлень, до прикладу, стосувались неправильно проштампованих бюлетенів – за ними були складені відповідні акти», – зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа під час брифінгу, присвяченому перебігу голосування на Львівщині.

В інших повідомленнях йшлось, зокрема, про спроби проголосувати без паспорта громадянина України та пов’язані з цим сварки з членами виборчих комісій, пошкодження інформаційних матеріалів про кандидатів на посаду Президента України, розташованих на виборчій дільниці, про псування та спробу винести бюлетень за межі виборчої дільниці, спроби сфотографувати виборчий бюлетень, що є порушенням таємниці голосування та кілька повідомлень про сварки на виборчих дільницях. Також кілька громадян намагались здійснити волевиявлення, надавши членам комісій закордонний паспорт, ще кілька – не знайшли свої прізвища у списках виборців, про що повідомили у поліцію.

Значна кількість повідомлень стосувались  незаконної, на думку заявників, агітації «за» чи «проти» одного з кандидатів на посаду Президента України. Такі повідомлення поліцейські перевіряли у Шевченківському, Личаківському та Галицькому районах Львова, а також у Дрогобицькому та Жовківському районах Львівської області.

Інформація про усі повідомлення внесена у Журнал єдиного обліку, за всіма цими повідомленнями поліцейські проводять перевірки, за результатами яких у випадку підтвердження інформації складаються адміністративні протоколи.

В одному з повідомлень йшлось про те, що у Пустомитівському на одній з виборчих дільниць у заявника було викрадено гаманець з грошима та документами. На місці події працює слідчо-оперативна група.

У Львові голова ДВК агітував за Зеленського

Leopolis.news

 

 

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин