На місці колишнього заводу у Львові відкриють театр

17:15 25 Січня 2017

На місці колишнього заводу у Львові відкриють театр

Фото: ЛМР

26 січня у стінах колишнього заводу РЕМА на Заводській, 31 відкриють новий експериментальний театр.

Про це сьогодні на прес-конференції розповіли організатори, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Львівський завод радіоелектронної медичної апаратури пережив період свого розквіту ще в середині XX століття. На жаль, в 1990-х підприємство почало свій занепад і з тих часів сірість порожньої заводської будівлі не приносила багато користі львів’янам. Тепер на місці колишнього заводу відкриють новий експериментальний театр Гершом.

«У Львові є ще багато незаповнених ніш. Добре, що знайшлася команда, яка готова одну з таких ніш заповнити змістом, – сказав в.о. начальника управління культури ЛМР Михайло Мороз. – Всі наші театри є в центрі міста. Минулого року ми отримали новий театр на Сихові. А тепер з’явиться ще й на Заводській. Це певна децентралізація культури, яка так потрібна Львову».

Режисером театрального проекту Гешом став Сез Баумрін, професор театрального мистецтва університету криміналістики Нью-Йорку, за плечима якого більше 60 вистав у різних країнах світу. Актори театру – молоді люди, студенти, які зараз навчаються, або закінчили навчання рік – два тому.

«Новий простір – це вулик, завжди наповнений подіями. Працюючи з місцевими студентами, я зрозумів, що в них є достатньо сміливості, аби пробувати щось нове, експериментувати. Наша робота була дуже плідною і творчою. – розповів Сез Баумрін . – Завтра ми покажемо виставу, над якою працювали цілий рік.  Те, якою буде вистава залежить від того, де Ви сидітимете. Гратиме 14 акторів, кожен з яких створив по три неповторних персонажі. Маємо 42 різні історії , за якими Ви зможете прослідкувати. Робота побудована на різних літературних творах, зшитих разом, тому для кожної людини матиме різне значення».

Першою прем’єрою театру Гершом стане вистава «Чужинець на чужині», яку можна побачити 26 та 27 січня о 20:30 на вулиці Заводська, 31.

Андрій КОСТЮК, для Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин