На Старосамбірщині сільська амбулаторія збагатилася сучасним медичним апаратом

15:17 27 Березня 2019

На Старосамбірщині сільська амбулаторія збагатилася сучасним медичним апаратом

Фото: Leopolis.news

Колектив амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Стрілки комунального неприбуткового підприємства (КНП) «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги» отримав гематологічний аналізатор – сучасний апарат, який проводить аналіз крові за 24-ма параметрами.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

Водночас фельдшери пунктів охорони здоров’я осідлали довгоочікувані велосипеди, а амбулаторії загальної практики сімейної медицини міста Старий Самбір вручено ключі від санітарного автомобіля, який капітально відремонтували.

Такі приємні подарунки керівництво Старосамбірщини зробило під час підведення перших підсумків роботи новоствореного «Центру первинної медичної допомоги». Вони відбулись на базі лікарської амбулаторії села Стрілки.

Голова Старосамбірської райради Тетяна Терлецька заначила: «Приємно, що Старосамбірщина не пасла задніх в питаннях проведення реформи медицини. Попри всі перестороги і сумніви, вона на даний час у системі охорони здоров’я визнана найкращою за останні десятиліття».

Тут слід додати, що завдяки вчасно і правильно проведеній реформі в первинній ланці медицини та підписанню договору з Національною службою здоров’я України, за короткий період стались відчутні зміни на краще. Це, зокрема, збільшення фонду заробітної плати, оснащення кабінетів меблями, комп’ютерним та сучасним медичним обладнанням.

Тому, йшлося на підсумковій нараді колективу лікарської амбулаторії, не треба боятись реформи та перебудови, а працювати над їх втіленням на практиці. Нове – це завжди крок до кращого.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин