На телеканалі «НТА» сьогодні говоритимуть про долю країни

18:04 18 Квітня 2019

На телеканалі «НТА» сьогодні говоритимуть про долю країни

Сьогодні о 22:30 на телеканалі «НТА» в ефірі програми «Говорить Великий Львів» обговорюватимуть політичну ситуацію в країні напередодні другого туру, а також про те, якою буде Україна після обрання нового Президента.

Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

«Львів у тренді чи знову в опозиції? Куди підемо після 21-го квітня – назад на Схід чи вперед на Захід? Яким шляхом країна піде найближчих п’ять років? Усі відповіді – у головному політичному ток-шоу Західної України. «Говорить Великий Львів», – йдеться в анонсі телепередачі.

Серед гостей – чинні та колишні депутати Верховної Ради – Ірина Подоляк, Михайло Хміль, Ярослав Кендзьор, Степан Хмара, провідні політологи, економісти, журналісти та політичні експерти –  Яніна Соколова, Олег Соскін, Тарас Чорновіл, Микола Савельєв,Софія Федина, Роман Фединяк та інші.

Прямий ефір «Говорить Великий Львів» відбудеться сьогодні, 18 квітня, з 20:00 до 23:00 на Фейсбук-сторінці та Ютуб-каналі проекту, а також в ефірі найпопулярніших інтернет-спільнот міста. Кожен глядач може стати учасником дискусії.

Повтор програми – в ефірі телеканалу «НТА» в п`ятницю, 19 квітня, о 08:00.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин