На Турківщині впіймали двох чоловіків, які незаконно рубали ліс

19:03 19 Березня 2019

На Турківщині впіймали двох чоловіків, які незаконно рубали ліс

Фото: golos.ua

Працівники Державної лісової охорони Ільницького лісництва ДП «Турківський лісгосп» виявили двох жителів села Закіпці, які проводили незаконну рубку дерев у кварталі Ільницького лісництва, що на території Риківської сільської ради.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news з посиланням на відділ охорони, захисту лісу та мисливського господарства Львівського ОУЛМГ.

Установлено, що незаконною рубкою дерев ними завдано збитків на 33 020 грн.

На лісопорушників складено протоколи. Матеріали передані в Турківське відділення поліції Самбірського відділу поліції для подальшого провадження згідно з чинним законодавством України.

Зазначимо, що працівники державної лісової охорони державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств, які належать до сфери Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, з початку 2019 року провели 217 рейдів з охорони лісу та державного мисливського фонду.

В результаті проведеної роботи складено 36 протоколів на лісопорушників (сума штрафів – 9,2 тис. грн, сума завданої шкоди – 177,4 тис. грн). Водночас працівниками державної лісової охорони виявлено факти порушення вимог пожежної безпеки в лісах  та правил полювання, про що складено відповідні протоколи з накладанням штрафів.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин