На загальноміські централізовані заходи із бюджету Львова виділять майже 6 млн грн

19:05 20 Січня 2017

На загальноміські централізовані заходи із бюджету Львова виділять майже 6 млн грн

Фото: City Of Lions

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про затвердження календарного плану загальноміських централізованих заходів на 2017 рік та суми фінансування відповідних заходів за рахунок коштів міського бюджету Львова.

Таке рішення члени виконкому ухвалили під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Своїм рішенням виконком надав право управлінню культури департаменту розвитку здійснювати перерозподіл сум фінансування затверджених загальноміських централізованих заходів на загальну суму до 35 тис. грн за погодженням з постійною комісією культури, молодіжної політики та спорту.

Серед заходів, які затвердив виконавчий комітет є «Різдво у Львові» (сума фінансування – 90 тис. грн), ІІ Міжнародний фестиваль камерної та органної музики (50 тис. грн), «Простір актуальної культури «ЛЕМінаріум» (100 тис. грн), Конкурс соціально-культурних проектів (700 тис. грн), нові театральні проекти та постановки (465 тис. грн), відзначення ювілеїв та пам’ятних дат (375 тис. грн), презентація Львова на фестивалях та конкурсах в Україні та за кордоном (385 тис. грн), проект «Львів – місто літератури» (900 тис. грн). Водночас на статтю «нерозподілені видатки на інші заходи» у програмі запланували 2,3 млн грн, а обсяг фінансування усієї програми становить 5 млн 765 тис. 500 грн.

Юлія ТІМОШИНА, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин