На Заході України найбільше непитущих і найменше курців – статистика

20:06 24 Січня 2017

На Заході України найбільше непитущих і найменше курців – статистика

Фото: alcogolizm.com

Найбільше тих, хто визнав, що вживає алкоголь щонайменше кілька разів на місяць, у Центрі країни, найменше – на Заході. Чоловіки заявляли, що вживають алкогольні напої майже вдвічі частіше, ніж жінки.

Такими є результати дослідження, яке провела Соціологічна група «Рейтинг» у грудні 2016 року.

Лише 2% опитаних заявили, що вживають алкогольні напої (включаючи слабоалкогольні напої, такі як пиво) майже щодня, 12% – кілька разів на тиждень, 36% – кілька разів на місяць, 34% – кілька разів на рік, 16% взагалі не вживають алкогольні напої.

Що кращий стан здоров’я респондентів, то більше серед них тих, хто каже, що вживає алкогольні напої. Найбільш та найменш забезпечені респонденти вживають алкогольні напої частіше, ніж респонденти з середнім рівнем доходу.

Водночас 38% опитаних визнали, що курять, 62% – ні. З тих, хто не палить, 23% колись палили, а 77% – ніколи не курили.

Найбільше тих, хто визнав, що палить, на Сході країни (43%), найменше – на Заході (31%). Респонденти старшої вікової групи (51 рік і старше) курять відносно менше, ніж респонденти молодших вікових груп. Серед чоловіків утричі більше тих, що палять, ніж серед жінок. Серед найменш забезпеченої категорії населення курців найбільше.

Довідково

Аудиторія: працездатне населення України (чоловіки – 18-65 років, жінки – 18-60 років). Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1580 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше ніж 2,5%.

Терміни проведення: 1-10 грудня 2016 р.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин