На запчастинах для львівських медиків з одного офісу поділили півмільйона

09:44 19 Квітня 2019

На запчастинах для львівських медиків з одного офісу поділили півмільйона

Підприємці з одного офісу поділили півмільйона на запчастинах для львівських медиків /«Наші гроші. Львів»/

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 16 квітня підписав договір з підприємцем Валерієм Бровкіним на запчастини для автомобілів за 843 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Закупівлю проводили за двома лотами. В першому лоті на 519 тис. грн єдиним конкурентом переможця був підприємець Павло Титарчук.

Учасники подали на торги документи з однаковими дефектами друку/сканування. У телефонній розмові з редакцією «Наші гроші. Львів» підприємець Валерій Бровкін зазначив, що має спільний офіс з суперником Титарчуком на вул. Героїв УПА, 73Д.

Конкурентів також об’єднує ТОВ «Галавтопостач» та ТОВ «Автозахід Холдинг». Першу фірму очолює Кирило Титарчук, який є батьком підприємця Павла Титарчука. Компанія також має офіс на вул. Героїв УПА, 73Д.

Другу компанію «Автозахід Холдинг» очолює Василь Бурбан. Людину з такими ініціалами підприємець Бровкін вказує у тендерній документації як свого менеджера.

Фірми «Галавтопостач» та «Автозахід Холдинг» також подають на тендери документи з однаковими дефектами друку/сканування.

Підприємці Титарчук та Бровкін зустрічаються на торгах вже чотирнадцятий раз, починаючи з 2017 року. Протягом двох останніх років вони розіграли 2,3 млн грн на закупівлях запчастин.

Упродовж 2016-2018 років Бровкін конкурував з фірмою «Автозахід Холдинг» вісімнадцять разів, а з компанією «Галавтопостач» − шістнадцять.

Валерій Бровкін веде підприємницьку діяльність з 2004 року, Павло Титарчук – з 2016 року. Обидва підприємці зареєстровані у Львові. Протягом 2018-2019 років Валерій Бровкін отримав замовлень на 4,4 млн грн, Павло Титарчук – на 2,1 млн грн.

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин