На засідання комісії з попереднього відбору експертів для оцінювання мікропроектів не прийшли 10 кандидатів

14:46 24 Січня 2017

На засідання комісії з попереднього відбору експертів для оцінювання мікропроектів не прийшли 10 кандидатів

У Львівській обласній раді сьогодні відбулося засідання комісії з попереднього відбору експертів для оцінювання мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 рік.

Засідання відбулося у форматі співбесіди з претендентами до складу Експертної комісії, яка оцінюватиме цього року мікропроекти місцевого розвитку, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

На початку засідання співголова Конкурсної ради Парасковія Дворянин розповіла, що надійшла 41 заявка від охочих бути експертами, з яких оберуть 21 особу. Цих людей рекомендують затвердити Конкурсній комісії, яка ухвалить остаточне рішення. Після рішення комісії експерти методом жеребкування оберуть собі напрями, в яких оцінюватимуть мікропроекти.

На співбесіду до членів комісії прийшов 31 кандидат. Більшість із них має досвід в оцінюванні проектів, однак були й такі, які лише теоретично знають, як це робити. Один із претендентів відмовився від участі в конкурсі через конфлікт інтересів, ще кілька були у відрядженні, а низка заявників не повідомила причин своєї відсутності.

Експерти, яких затвердить Конкурсна комісія, протягом місяця повинні будуть вивчити та оцінити мікропроекти у своєму напрямі.

Нагадаємо, у Львівській обласній раді зареєстровано 1303 заявки на участь у цьогорічному обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин