На Знесінні відкрили амбулаторію сімейної медицини (ФОТО)

16:41 23 Квітня 2019

На Знесінні відкрили амбулаторію сімейної медицини (ФОТО)

Відтепер понад 9 тисяч мешканців Шевченківського району Львова мають сучасні комфортні умови для отримання первинної медичної допомоги.

Про це повідомляє прес-служба фракції «Самопоміч» у Львівській міській раді.

«Це – одна з найкращих амбулаторій, які я бачив! Все зроблено так, що одразу відчувається – з душею, з серцем…» – такими були перші слова депутата фракції «Об’єднання «Самопоміч», доктора Ігоря  Стояновського, котрий завітав сьогодні разом з міським головою на відкриття нового медичного закладу Львова.

Сімейна амбулаторія на вул. Б. Хмельницького, 195, є у складі КНП «Львівська 1-а міська клінічна лікарня ім. Князя Лева». Також тут  буде облаштовано осередок Центру для осіб з особливими потребами – цей проект реалізується спільно з Центром «Джерело».

У новоствореному медичному закладі 6 кабінетів. Усе розташовані на першому поверсі житлового будинку: реєстратура, хол, кабінет завідувача амбулаторії, два кабінети сімейних лікарів, процедурний кабінет, кабінети вакцинації та акушер-гінеколога. Загалом  працюють 4 сімейних лікарів, 6 сімейних медсестер, реєстратор, процедурна медична сестра.

Амбулаторія працює щоденно з 08.00 до 19.00 год. А невідкладну допомогу цілодобово надаватимуть в стаціонарі лікарні на вул. Ужгородській, 1, де завжди чергує сімейний лікар.

Загальна вартість робіт зі створення амбулаторії на вул. Б. Хмельницького, 195 становила понад 2,6 млн. грн. Зокрема, на проведення ремонтних робіт з бюджету розвитку міста використано 1 млн 914 тис. грн; медичне обладнання, інвентар та меблі закуплено за кошти міського бюджету на суму 474,8 тис. грн, також працівники лікарні залучили позабюджетні кошти на суму 227,5 тис. грн.

Нагадаю, в рамках програми «Львів-2020» в кожному мікрорайоні Львова має бути відкрита сучасна амбулаторія. Це вже 19-та амбулаторія у нашому місті.

– Трансформація системи охорони здоров’я в Україні продовжиться! – переконаний Ігор Стояновський. Чому я так думаю? Лише рік тому була створена Національна служба здоров’я України, а сьогодні 27,5 млн пацієнтів, 24,5 тис. лікарів і 1891 медичних закладів України охоплені новою моделлю фінансування і організації роботи. У цьому я переконався як один із 130 учасників навчальної програми «Leaders for health», яка впроваджується Львівською бізнес школою Українського католицького університету. У цьому я пересвідчуюсь щоразу, коли вітаю своїх колег з відкриттям нових сучасних комфортних медичних закладів.

Leopolis.news

* Публікація у рамках Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин