«Нафтогаз» з травня підвищує ціну газу для населення

14:27 17 Квітня 2019

«Нафтогаз» з травня підвищує ціну газу для населення

НАК «Нафтогаз» від 1 травня підвищує оптову ціну газу для населення на 15%. В результаті роздрібна ціна газу зростає від 8,55 грн до 9,72 грн за куб.м. 

Про це інформує ТОВ «Львівгаз збут».

НАК «Нафтогаз України» надіслав на адресу «Львівгаз збуту» проект додаткової угоди до договору на поставку газу для населення, в якій від 1 травня 2019 року оптова ціна газу для населення без врахування транспортних складових збільшується від 7 482,61 до 8 621,76 грн за тис. куб м. Це на 1 139,15 грн або 15% більше, аніж діюча ціна. При цьому тарифи на транспортування і розподіл газу залишаються незмінними.

«Додаткова угода від НАКу, котру ми отримали днями, передбачає, що ціна на газ для наших клієнтів – населення, збільшується на 15% і почне діяти від 1 травня. Державна монополія відверто ігнорує вказівки Уряду (Постанова №293 від 03.04.19р.), та збільшує ціну всупереч тому, що ринкові ціни знижуються», – наголошує Директор ТОВ «Львівгаз збут» Наталія Лавриненко.

В результаті такого кроку державної газової монополії НАК «Нафтогаз України» роздрібна ціна газу для населення збільшиться до 9,72 грн куб.м. Частка групи Нафтогаз в цій ціні зросте майже до 92% (зараз вона становить 90%).

Зазначимо, що «Львівгаз збут» в минулому місяці вже звертався до НАК «Нафтогаз України» з проханням зменшити ціну на газ для населення у зв’язку з продовженням зниження цін на ринку газу. У відповідь Нафтогаз відмовився знижувати вартість газу.  

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин