Найбільше медикам платитимуть за лікування дітей та пенсіонерів – МОЗ

13:47 11 Січня 2017

Найбільше медикам платитимуть за лікування дітей та пенсіонерів – МОЗ

Фото: Ваше здоровье

Згідно з попередніми розрахунками Міністерства охорони здоров’я, сума, яка виділятиметься лікарям за одного пацієнта за новою реформою охорони здоров’я становить 210 гривень.

Про це сьогодні під час прес-конференції розповів перший заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«За нашими попередніми розрахунками, середня сума за одного пацієнта в рік для лікарів становитиме 210 гривень. Відповідно, сума змінюватиметься залежно від віку громадян: лікування дітей коштуватиме дорожче, адже до них треба більше уваги. Так само це стосується пенсіонерів», – зазначив Павло Ковтонюк.

Варто зазначити, що виплати за громадян будуть прив’язані до коефіцієнтів. Наприклад, коефіцієнт для дітей до одного року буде щонайменше вдвічі більшим за коефіцієнт контрольної групи чоловіків, віком від 18 до 39 років. А середній розрахунок кількості пацієнтів в рік на одного лікаря – 2 тисячі осіб.

Також, Ковтонюк зазначив, що це стимулюватиме лікарів вести своїх пацієнтів постійно, а не від випадку до випадку:

«Лікарі повинні цікавитись пацієнтом, підтримувати постійні стосунки. Якщо він цього не робитиме, громадянин зможе відмовитись від його послуг і перейти до нового лікаря».

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин