НАЗК виявило за місяць понад 30 порушень із внесками для партій

16:58 2 Квітня 2019

НАЗК виявило за місяць понад 30 порушень із внесками для партій

Національне агентство з питань запобігання корупції у березні 2019 року встановило 248 порушень законодавства у сфері запобігання корупції.

Так, Національне агентство склало 177 протоколів про адміністративні правопорушення, затвердило 56 обґрунтованих висновків про виявлені ознаки кримінальних правопорушень, а також направило 15 приписів. З них: 7 приписів внесено з вимогою усунути порушення законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень Закону, 8 приписів – за результатами перевірок державних органів.

Крім цього, у березні почато 200 та завершено 59 повних перевірок декларацій. За результатами перевірок у 4 деклараціях виявлено недостовірні відомості на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Також встановлено ознаки умисного неподання 52 декларацій.

За порушення термінів подання декларацій складено 20 адмінпротоколів, за несвоєчасне подання або неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані – 93 адмінпротоколи, 3 адмінпротоколи – за декларування недостовірних відомостей на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів.

Також Національне агентство склало 13 адмінпротоколів за недотримання вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та 4 адмінпротоколи – щодо порушення обмежень стосовно сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.

За порушення порядку подання звіту політичної партії Національне агентство направило до суду 12 адмінпротоколів, за порушення порядку надання або отримання внеску на користь політпартії – 32 адмінпротоколи.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин